– 102 –

Chyba muszę się jakoś do pionu postawić z pisaniem tutaj, bo mocno się zaniedbałam. Poprawę będzie trudno obiecać, gdyż sesja zbliża się nieubłaganie i coraz bardziej zaprzątając wolne okruchy czasu, który nie został jeszcze zagospodarowany.

Tymczasem kilka spotkań towarzyskich za mną i wizyta w kinie. Teoretycznie przeczy to brakowi czasu, ale każdemu w dzikim pędzie, potrzeba się zatrzymać i zrelaksować.

Co do kina, to obecna wersja „Narodzin gwiazdy” z Gagą i Bradleyem jest zaskakująco dobra i warta polecenia, choć nie szukałabym tego samego poziomu głosu, jaki w swojej wersji filmu zaprezentowała Baśka Streisand. Tu jednak mam wątpliwości natury czysto technicznej, gdyż Basi słuchało się analogowo, a Gagi cyfrowo. Mam wrażenie, że zero-jedynkowy zapis muzyki mocno ją spłyca, upraszcza, pozbawia czegoś szczególnego. Mogę się mylić, jednak tak to postrzegam. Tym co mnie zaskoczyło, jak i wielu innych oglądających to śpiew Bradleya… no kto by się tego spodziewał po Buźce z „drużyny A”. To bardzo miłe zaskoczenie było. Doprawdy warto posłuchać i zobaczyć.

Z innych rzeczy to nie ma o czym pisać, bo to jakaś czarna seria i kumulacja. Więc szkoda czasu na przynudzanie o samochodach, sprzęgłach, przebitych oponach i pralkach odchodzących do pralkowego nieba. Samo życie wszak to jest i nic ponadto.

 

Autor

demirja

Ja, czyli osoba wysiedlona po blisko piętnastu latach z wirtualnego domu... poszukująca nowego miejsca w cyfrowym świecie

5 myśli na temat “– 102 –”

  1. widziałam kilka koncertów z Gago i jest bardzo dobra w tym co robi, serio! ma doskonaly glos, a to wychodzi zawsze na zywo, jaki kto ma ten glos, taka Madonna ma tylko kondycje, cala reszta jest do kitu 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s