– 68 –

Mezalians popełniłam. Weszłam na chwile do jednej internetowej księgarni. Tak tylko na chwilę, żeby tylko czas zagospodarować skoro drukuje mi się sporo ważnych rzecz w dużej ilości stron… no i popłynęłam. Zdaje się, że muszę sobie zrobić wywieszkę „zakaz wchodzenia do księgarni internetowych” i przyczepić na wszelkie monitory przy których pracuję. Zdaje się, że jest to niezbędne, gdyż ale i bowiem, do 22 czerwca mam zakaz zbliżania się do książek innych niż bezwzględnie konieczne. Po prostu czasu mało, książek koniecznych do przeczytania dużo.

Po 22 czerwca mam zamiar się kocykować pod krzaczkiem, na kocyku i czytać to i owo. No bo ileż można książeczek odkładać na półkę i czekać, aż znajdzie się na nie czas, a one tam sobie leżą, pachną nowością i kusza niemożebnie. Oj kuszą jak nic. A cóż ja mogę teraz? Co najwyżej westchnienie może się mi wyrwać z piersi.

Autor

demirja

Ja, czyli osoba wysiedlona po blisko piętnastu latach z wirtualnego domu... poszukująca nowego miejsca w cyfrowym świecie

7 myśli na temat “– 68 –”

 1. Och, jakież to cudne, już czuję Twoje leżenie pod krzaczkiem, popijanie soczku, pogryzanie czereśni i czytanie, czytanie.. Kochasz książki, to piękne kochanie. Popieram i zostaw sobie tylko trochę grosza na jadło jakoweś.

  Polubienie

 2. ja już nie pamiętam kiedy tak serio czytałam nową /nieznaną ksiązkę. Beletrystyka mnie zaczęła nudzić,smutne.Czasem zajrzę do tych co Młoda kupuje ,bo biografie,wspomnienia czy inne takie.Ot i tyle

  Polubienie

  1. Tuv… ale t moje zamówione to też mają daleko do beletrystyki 🙂 … są o roślinkach 🙂
   choć nie – mam na półce 1 tom jednej powieści (ogólnie ma 3 tomy), też jeszcze nie czytany, kupiony w trakcie długiego weekendu majowego i odłożony na stosik.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s