– 5 –

Powoli ogarniam tę kuwetę. Niestety bunt automatycznego przenoszenia skomplikował nieco temat. Ale powoli, ogarnęłam linki. Właściwie to co najważniejsze. Część już z nowymi adresami, część pozostała bez echa. Brak nowych adresów, brak perspektywy na ciąg dalszy. Każdy potrzebuje swojego czasu i swoje przestrzeni.

Bardzo mnie drażni to, że nie mogę pewnych drobiazgów ustawić sama. Wide – kolory czcionki w menu bocznym. Kilka szablonów i święto. Zawszę mogę zmienić zdjęcie jakie tam wstawiłam, tylko, że to podoba mi się na tyle, że nie mam chęci na szukanie innego. Bo i po co. Gdzie chcę trafić, trafię.

Tymczasem, święta, święta i po świętach. Mój wyczekany, rozpustny placek, bardzo mnie rozczarował. Pomijam bunt biszkoptu, który i za drugim razem nie wyszedł jak powinien, ale do tego, dokooptowanie mi do lodówki, zaraz obok tego cuda, śledzi i sałatki warzywnej… cóż… śledzie z czekoladą nie są mi obce, ale nie koniecznie akurat obecnie mam na nie ochotę. Tymczasem moja pijana śliwka daje cebulą, sałatką i śledziami… Mam szczerą ochotę wypierdzielić ją do śmieci.

Ogólnie te święta to jedna wielka porażka, pomyłka i jedno wielkie nieporozumienie. Oraz obżarstwo poza granice rozsądku.

Autor

demirja

Ja, czyli osoba wysiedlona po blisko piętnastu latach z wirtualnego domu... poszukująca nowego miejsca w cyfrowym świecie

2 myśli na temat “– 5 –”

    1. Ciesze się, że Ci się podoba 🙂 choć szczerze to nie do końca czuję żeby było to, to co bym chciała… ale trudno zapomnieć o prawie piętnastu latach gdzie indziej – musi minąć trochę czasu aż przywyknę 🙂

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s